4C.02.9.024.0050SPA – FINDER – General Purpose Relay, 4C Series, Interface, DPDT, 24 VDC, 8 A
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
Danh mục: Finder, PCB Relays, Relay công nghiệp, Relay interface modules
Manufacturer:FINDER
Manufacturer Part No: 4C.02.9.024.0050SPA
13.01.0.024.0000 - FINDER - Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20
34.81.7.024.8240 - FINDER - Solid State Relay, 34 Series, Ultra-Slim, SPST-NO, 2 A, 36 VDC, PCB, Through Hole, Zero Crossing
12.51.8.230.0000 - FINDER - Timeswitch, DIN Rail, SPDT, 16 A, Digital, 12 Series
38.51.7.024.0050 - FINDER - General Purpose Relay, 38 Series, Interface, SPDT, 24 VDC, 6 A
44.52.9.024.0000 - FINDER - Power Relay, DPDT, 24 VDC, 6 A, 44 Series, Through Hole