4C.02.9.024.0050SPA – FINDER – General Purpose Relay, 4C Series, Interface, DPDT, 24 VDC, 8 A
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
Danh mục: Finder, PCB Relays, Relay công nghiệp, Relay interface modules
Manufacturer:FINDER
Manufacturer Part No: 4C.02.9.024.0050SPA
46.61.9.024.0074 - General Purpose Relay, 46 Series, Power, SPDT, 24 VDC, 16 A
13.01.0.024.0000 - FINDER - Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20