4C.02.9.024.0050SPA – FINDER – General Purpose Relay, 4C Series, Interface, DPDT, 24 VDC, 8 A
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
Danh mục: Finder, PCB Relays, Relay công nghiệp, Relay interface modules
Manufacturer:FINDER
Manufacturer Part No: 4C.02.9.024.0050SPA
10.41.8.230.0000 - FINDER - RELAY, LIGHT DEP, 1NO, 16A
34.51.7.024.0010 - FINDER - General Purpose Relay, 34 Series, SPDT, 24 VDC, 6 A