93.63.0.240 – FINDER – Đế MasterPLUS 24-240VAC/DC
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
  • Mô tả
4.8 / 5 ( 18643758 bình chọn )
Manufacturer: FINDER
Manufacturer Part No: 93.63.0.240
RoHS Yes
Contact Form –
Max. Switching Current – A
Coil Voltage –
Type Accessory
Coil Resistance – Ohm
Coil Power – mW
Max. Switching Power –
Max. Switching Voltage –
Dielectric Strength (between coil and contacts) –
Operate/Release time –
Dimensions –
Contact Material –
Description Socket
Sản phẩm tương tự
Quick View
Finder
13.01.0.024.0000 – FINDER – Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20
₫0
Thêm vào giỏ hàng
Quick View
Finder
15.51.8.230.0400 – FINDER – Relay: installation; with dimmer; Mounting: in mounting box; IP20
Thêm vào giỏ hàng
34.81.7.024.9024 – FINDER – Solid State Relay, 34 Series, Ultra-Slim, SPST-NO, 6 A, 36 VDC, PCB, Through Hole, DC Switch
34.81.7.024.8240 – FINDER – Solid State Relay, 34 Series, Ultra-Slim, SPST-NO, 2 A, 36 VDC, PCB, Through Hole, Zero Crossing
12.22.0.024.0000 – FINDER – Programmable time switch; Range: 1min÷7days; DPDT; 24VDC; DIN
15.61.8.230.0500 FINDER – Relay: impulse; 230VAC; Mounting: DIN; -10÷50°C; IP20; 500W
12.21.8.230.0000 – FINDER – Timeswitch, Weekly, DIN Rail
38.81.7.024.9024 – General Purpose Relay, 38 Series, Interface, SPST-NO, 24 VDC, 2 A
Latest
  • 34.51.7.048.4010 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0019 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.024.5310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series Relay PCB Mount, 24V dc Coil, 6A ₫0