93.63.0.240 – FINDER – Đế MasterPLUS 24-240VAC/DC
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
  • Mô tả
4.8 / 5 ( 18643758 bình chọn )
Manufacturer: FINDER
Manufacturer Part No: 93.63.0.240
RoHS Yes
Contact Form –
Max. Switching Current – A
Coil Voltage –
Type Accessory
Coil Resistance – Ohm
Coil Power – mW
Max. Switching Power –
Max. Switching Voltage –
Dielectric Strength (between coil and contacts) –
Operate/Release time –
Dimensions –
Contact Material –
Description Socket
Sản phẩm tương tự
Quick View
Finder
40.31.7.024.0000 – General Purpose Relay, 40 Series, Power, SPDT, 24 VDC, 12 A
₫0
Thêm vào giỏ hàng
Quick View
Finder
Thêm vào giỏ hàng
13.01.0.024.0000 – FINDER – Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20
34.51.7.024.5010 – FINDER – General Purpose Relay, 34 Series, SPDT, 24 VDC, 6 A
38.52.0.240.0060 Finder 240V ac/dc DIN Rail Interface Relay Module, DPDT, Screw
39.11.0.024.0060 – General Purpose Relay, 39 Series, Interface, SPDT, 24 V, 6 A
38.51.0.240.0060 – FINDER – General Purpose Relay, 38 Series, Interface, SPDT, 240 V, 6 A
10.41.8.230.0000 – FINDER – RELAY, LIGHT DEP, 1NO, 16A
Latest
  • 34.51.7.048.4010 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0019 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.024.5310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series Relay PCB Mount, 24V dc Coil, 6A ₫0