4C.52.9.024.0050SPA - FINDER General Purpose Relay, 4C Series, Interface, DPDT, 24 VDC, 8A
1 × ₫0 Tổng số phụ: ₫0
15.51.8.230.0400 - FINDER - Relay: installation; with dimmer; Mounting: in mounting box; IP20
1 × ₫0
67 Series - Solar relay 50 A - Rơ le Finder 67 series
1 × ₫0
13.01.0.024.0000 - FINDER - Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20