93.63.0.240 – FINDER – Đế MasterPLUS 24-240VAC/DC
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
  • Mô tả
4.8 / 5 ( 18643758 bình chọn )
Manufacturer: FINDER
Manufacturer Part No: 93.63.0.240
RoHS Yes
Contact Form –
Max. Switching Current – A
Coil Voltage –
Type Accessory
Coil Resistance – Ohm
Coil Power – mW
Max. Switching Power –
Max. Switching Voltage –
Dielectric Strength (between coil and contacts) –
Operate/Release time –
Dimensions –
Contact Material –
Description Socket
Sản phẩm tương tự
Quick View
Finder
15.51.8.230.0400 – FINDER – Relay: installation; with dimmer; Mounting: in mounting box; IP20
₫0
Thêm vào giỏ hàng
Quick View
Finder
12.31.8.230.0000 – Analogue Timer, Week Timer, 24 h, 1 Ranges, 1 Changeover Relay
Thêm vào giỏ hàng
40.31.8.024.0000 – General Purpose Relay, 40 Series, Power, SPDT, 24 VAC, 10 A
38.51.0.240.0060 – FINDER – General Purpose Relay, 38 Series, Interface, SPDT, 240 V, 6 A
34.51.7.048.0010 – FINDER – General Purpose Relay, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A
34.51.7.012.0010 – FINDER – General Purpose Relay, 34 Series, Power, SPDT, 12 VDC, 6 A
38.52.0.240.0060 Finder 240V ac/dc DIN Rail Interface Relay Module, DPDT, Screw
Latest
  • 34.51.7.048.4010 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0019 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.024.5310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series Relay PCB Mount, 24V dc Coil, 6A ₫0