93.63.0.240 – FINDER – Đế MasterPLUS 24-240VAC/DC
₫0
Hãng: Finder
Xuất xứ: Ý
Bảo hành: 12 tháng
  • Mô tả
4.8 / 5 ( 18643758 bình chọn )
Manufacturer: FINDER
Manufacturer Part No: 93.63.0.240
RoHS Yes
Contact Form –
Max. Switching Current – A
Coil Voltage –
Type Accessory
Coil Resistance – Ohm
Coil Power – mW
Max. Switching Power –
Max. Switching Voltage –
Dielectric Strength (between coil and contacts) –
Operate/Release time –
Dimensions –
Contact Material –
Description Socket
Sản phẩm tương tự
Quick View
Finder
10.41.8.230.0000 – FINDER – RELAY, LIGHT DEP, 1NO, 16A
₫0
Thêm vào giỏ hàng
Quick View
Finder
38.52.0.125.0060 – General Purpose Relay, 38 Series, Interface, DPDT, 125 V, 8 A
Thêm vào giỏ hàng
13.01.0.024.0000 – FINDER – Relay: installation; bistable,monostable; SPDT; 24VAC; 16A; IP20
12.51.8.230.0000 – FINDER – Timeswitch, DIN Rail, SPDT, 16 A, Digital, 12 Series
39.31.0.240.0060 – FINDER – POWER RELAY, SPDT, 6A, 250VAC, SCREW
38.81.7.024.9024 – General Purpose Relay, 38 Series, Interface, SPST-NO, 24 VDC, 2 A
12.31.8.230.0000 – Analogue Timer, Week Timer, 24 h, 1 Ranges, 1 Changeover Relay
11.31.0.024.0000 – FINDER – RELAY, LIGHT DEP, 1NO, 16A, AC/DC
Latest
  • 34.51.7.048.4010 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.048.0019 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series, SPDT, 48 VDC, 6 A ₫0
  • 34.51.7.024.5310 - Rơ le FINDER - Rơ le công nghiệp, 34 Series Relay PCB Mount, 24V dc Coil, 6A ₫0